DARMOWA DOSTAWA OD 300,00 ZŁ

Top menu

Zwroty i reklamacje

Mają Państwo prawo zwrócić wcześniej zakupiony towar w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby dokonać zwrotu należy wypełnić i przesłać FORMULARZ ZWROTU na adres: info@geccobag.pl.

Zwrot kosztów nastąpi w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym dostaliśmy zwrotną przesyłkę z zakupionym towarem. Zabezpiecz zwracany towar i dołącz wypełniony i podpisany formularz zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym , zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane w formularzu zwrotu.

Zwrot towaru musi nastąpić nie później niż 14 dni od dnia zakupu. W przypadku otrzymania przesyłki po upływie 14 dni zwrot nie będzie uwzględniony.

Towar wraz z formularzem zwrotu proszę odesłać na adres:

GECCOBAG.PL
UL. GROBLA 3
61-858 POZNAŃ

REKLAMACJE

Każdy zakupiony towar w naszym sklepie obejmuje 2-letnia rękojmia. Aby dokonać reklamacji należy wypełnić i przesłać FORMULARZ REKLAMACJI na adres: info@geccobag.pl

Reklamowany towar wraz z formularzem reklamacji należy wysłać na adres:

GECCOBAG.PL
UL. GROBLA 3
61-858 POZNAŃ